1SMA60CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA60CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMA60CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 60V 96.8V SMA
Foi de date: 1.1SMA60CAT3G.pdf2.1SMA60CAT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMA60CAT3G
Număr parc 1SMA60CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 60V 96.8V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4223 pcs Fișa cu date 1.1SMA60CAT3G.pdf2.1SMA60CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 60V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 66.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMA Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 400W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4.1A Capacitate @ Frecventa 110pF @ 1MHz
Canalele bidirecționale 1 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1SMA60CAT3
1SMA60CAT3
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 60V 96.8V SMA