1SMA12CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMA12CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMA12CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19.9V SMA
Foi de date: 1.1SMA12CAT3G.pdf2.1SMA12CAT3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1SMA12CAT3G
Număr parc 1SMA12CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 12V 19.9V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 213765 pcs Fișa cu date 1.1SMA12CAT3G.pdf2.1SMA12CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMA Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 400W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AC, SMA
Alte nume 1SMA12CAT3GOSDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 20.1A
Capacitate @ Frecventa 490pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1