16VT175XLU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16VT175XLU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 16VT175XLU
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP
Foi de date: 16VT175XLU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 16VT175XLU
Număr parc 16VT175XLU Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4519 pcs Fișa cu date 16VT175XLU.pdf
Tensiune - Max 16V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 5s Dimensiune / Dimensiune 1.057" L x 0.146" W (26.85mm x 3.70mm)
Serie POLY-FUSE®, VT Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 102 mOhms
Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 29 mOhms Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Strap
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare User Defined
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.75A Ih User Defined Strap Curent - călătorie (it) 3.8A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.75A