15NLE30E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15NLE30E
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 30A 15.5KVAC
Foi de date: 15NLE30E.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 129 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15NLE30E
Număr parc 15NLE30E Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 30A 15.5KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 129 pcs Fișa cu date 15NLE30E.pdf
Tensiunea nominală - AC 15.5kV Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia x 23.875" L (76.20mm x 606.43mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 30A Clasă E