15KPA58A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA58A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA58A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 58V 93.8V P600
Foi de date: 15KPA58A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA58A
Număr parc 15KPA58A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 58V 93.8V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17350 pcs Fișa cu date 15KPA58A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 58V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 93.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 64.8V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 15KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz P600, Axial Alte nume 15KPA58A-ND
15KPA58ATR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 161A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
15KPA58A-HRA
15KPA58A-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 58V 93.8V P600
In stoc: 6020 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA58A-B
15KPA58A-B