15KPA54CA-HRA
15KPA54CA-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 54V 87.7V P600
In stoc: 6025 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA54C-B
15KPA54C-B
Descriere: TVS DIODE 54V 92.09V P600
In stoc: 11987 pcs
Descarca: 15KPA54C-B.pdf
RFQ
15KPA54A-HR
15KPA54A-HR
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 54VWM 87.7VC AXIAL
Descarca:
15KPA54CA
15KPA54CA
Descarca: 15KPA54CA.pdf
15KPA54CA-B
15KPA54CA-B