15KPA43CA
15KPA43CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 43V 69.8V P600
In stoc: 17258 pcs
Descarca: 15KPA43CA.pdf
RFQ
15KPA43A-HRA
15KPA43A-HRA
In stoc: 6249 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA43CAE3/TR13
15KPA43CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca: 15KPA43CAE3/TR13.pdf
15KPA43AE3/TR13
15KPA43AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca: 15KPA43AE3/TR13.pdf
15KPA43CA-B
15KPA43CA-B
Descarca: 15KPA43CA-B.pdf
15KPA43ATR
15KPA43ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: 15KPA43ATR.pdf
15KPA43CA-HR
15KPA43CA-HR
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 43VWM 69.8VC AXIAL
Descarca:
15KPA43C-B
15KPA43C-B
Descriere: TVS DIODE 43V 73.29V P600
Descarca: 15KPA43C-B.pdf
15KPA43A
15KPA43A
Descarca: 15KPA43A.pdf
15KPA43CA-HRA
15KPA43CA-HRA
15KPA43A-B
15KPA43A-B
Descarca: 15KPA43A-B.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW