15KPA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA40A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KPA40A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 65.8V P600
Foi de date: 15KPA40A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KPA40A
Număr parc 15KPA40A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 40V 65.8V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9293 pcs Fișa cu date 15KPA40A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 65.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 15KPA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz P600, Axial Alte nume 15KPA40ACT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 229.5A Capacitate @ Frecventa -