15KPA33CA-HR
15KPA33CA-HR
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 33VWM 54.7VC AXIAL
In stoc: 6150 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA33CAE3/TR13
15KPA33CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 33V 54.7V P600
In stoc: 7988 pcs
Descarca: 15KPA33CAE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA33ATR
15KPA33ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: 15KPA33ATR.pdf
15KPA33AE3/TR13
15KPA33AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca: 15KPA33AE3/TR13.pdf
15KPA33CA-HRA
15KPA33CA-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descarca:
15KPA33CA-B
15KPA33CA-B
Descarca: 15KPA33CA-B.pdf
15KPA33CA
15KPA33CA
Descarca: 15KPA33CA.pdf
15KPA33A-HRA
15KPA33A-HRA
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW