15KPA170A-HR
15KPA170A-HR
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 170VWM 272.7VC AXIAL
In stoc: 4989 pcs
Descarca:
RFQ
15KPA170AE3/TR13
15KPA170AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 170V 272.7V P600
In stoc: 7793 pcs
Descarca: 15KPA170AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA170A-HRA
15KPA170A-HRA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descarca:
15KPA16A
15KPA16A
Descriere: TVS AXIAL HI-POWER
Descarca: 15KPA16A.pdf
15KPA170A-B
15KPA170A-B
Descarca: 15KPA170A-B.pdf
15KPA17
15KPA17
Descriere: TVS DIODE 17V 30.77V P600
Descarca: 15KPA17.pdf
15KPA170-B
15KPA170-B
Descriere: TVS DIODE 170V 286.34V P600
Descarca: 15KPA170-B.pdf
15KPA170A
15KPA170A
Descarca: 15KPA170A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW