15KP54CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP54CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KP54CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 54V 87.5V P600
Foi de date: 15KP54CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 15KP54CA
Număr parc 15KP54CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 54V 87.5V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4762 pcs Fișa cu date 15KP54CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 54V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 87.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 60V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie 15KP
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz P600, Axial
Alte nume 15KP54CAT Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 171A