15KP24CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP24CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KP24CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 40.5V P600
Foi de date: 15KP24CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 15KP24CA
Număr parc 15KP24CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 24V 40.5V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5477 pcs Fișa cu date 15KP24CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 40.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 26.7V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie 15KP
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 15000W (15kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz P600, Axial
Alte nume 15KP24CAT Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 369A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
15KP24C
15KP24C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 24V 42.53V P600