15KP220CA-TP
15KP220CA-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 220V 356V R-6
In stoc: 14113 pcs
Descarca: 15KP220CA-TP.pdf
RFQ
15KP22A
15KP22A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 22V 37.1V P600
In stoc: 4202 pcs
Descarca: 15KP22A.pdf
RFQ
15KP220CA
15KP220CA
Descriere: TVS DIODE 220V 356V P600