15KP180A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP180A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KP180A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 180V 291V P600
Foi de date: 15KP180A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 15KP180A
Număr parc 15KP180A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 180V 291V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4447 pcs Fișa cu date 15KP180A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 180V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 291V
Tensiune - Defalcare (Min) 200V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor P600
Serie 15KP Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz P600, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 52A