15KP170CA
15KP170CA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 170V 275V P600
In stoc: 5278 pcs
Descarca: 15KP170CA.pdf
RFQ
15KP17C
15KP17C
Descriere: TVS DIODE 17V 30.77V P600
In stoc: 5329 pcs
Descarca: 15KP17C.pdf
RFQ
15KP170CA-TP
15KP170CA-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: TVS DIODE 170V 275V R-6
Descarca: 15KP170CA-TP.pdf
15KP160C
15KP160C
Descriere: TVS DIODE 160V 271.95V P600
Descarca: 15KP160C.pdf
15KP170
15KP170
Descriere: TVS DIODE 170V 288.75V P600