15GSE2175E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15GSE2175E
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC
Foi de date: 15GSE2175E.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 112 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 112 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15GSE2175E
Număr parc 15GSE2175E Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 175A 15.5KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 112 pcs Fișa cu date 15GSE2175E.pdf
Tensiunea nominală - AC 15.5kV Dimensiune / Dimensiune 21.875" L x 3.000" W x 6.380" H (555.63mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 175A Clasă E