1210L175WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L175WR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1210L175WR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Foi de date: 1210L175WR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1210L175WR
Număr parc 1210L175WR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 105834 pcs Fișa cu date 1210L175WR.pdf
Tensiune - Max 6V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 600ms Grosime (Max) 0.039" (1.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Serie POLY-FUSE®, 1210L
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 20 mOhms
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric), Concave Alte nume F4156CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave Curent - călătorie (it) 3.5A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.75A