1206L100WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L100WR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206L100WR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Foi de date: 1206L100WR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1206L100WR
Număr parc 1206L100WR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5686 pcs Fișa cu date 1206L100WR.pdf
Tensiune - Max 6V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 300ms Grosime (Max) 0.030" (0.75mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Serie POLY-FUSE®, 1206L
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 210 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 55 mOhms
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Concave Alte nume 1206L100
F3349CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave Curent - călătorie (it) 1.8A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1A