10E1CL15.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 10E1CL15.5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 15.5KVAC CYL
Foi de date: 10E1CL15.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 142 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 10E1CL15.5
Număr parc 10E1CL15.5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 15.5KVAC CYL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 142 pcs Fișa cu date 10E1CL15.5.pdf
Tensiunea nominală - AC 15.5kV Dimensiune / Dimensiune 18.100" L x 3.000" W x 4.310" H (459.74mm x 76.20mm x 109.47mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 10A Clasă E