1.5SMC350CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC350CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5SMC350CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 300V 482V DO214AB
Foi de date: 1.5SMC350CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5SMC350CA
Număr parc 1.5SMC350CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 300V 482V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 84515 pcs Fișa cu date 1.5SMC350CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 300V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 482V
Tensiune - Defalcare (Min) 332V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie 1.5SMC
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume 1.5SMC350CACT Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.2A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1.5SMC350C
1.5SMC350C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 300V 506.1V DO214AB
In stoc: 207635 pcs
Descarca: 1.5SMC350C.pdf
RFQ
1.5SMC36A R7G
1.5SMC36A R7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
In stoc: 357160 pcs
Descarca: 1.5SMC36A R7G.pdf
RFQ
1.5SMC350AHE3_AIH
1.5SMC350AHE3_AIH
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 300V 482V DO214AB
Descarca: 1.5SMC350AHE3_AIH.pdf
1.5SMC36A
1.5SMC36A
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: 1.5SMC36A.pdf
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC SMD
Descarca: 1.5SMC36A.pdf
1.5SMC350AHE3_A/H
1.5SMC350AHE3_A/H
Producători: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere: TVS DIODE 300VWM 482VC SMCJ
Descarca: 1.5SMC350AHE3_A/H.pdf
1.5SMC350AHE3_A/I
1.5SMC350AHE3_A/I
Descarca: 1.5SMC350AHE3_A/I.pdf
1.5SMC350AHE3_ALL
1.5SMC350AHE3_ALL
Descriere: TVS DIODE 300VWM 482VC DO214AB
Descarca: 1.5SMC350AHE3_ALL.pdf
1.5SMC350CA
1.5SMC350CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: 1.5SMC350CA.pdf
1.5SMC36A TR13
1.5SMC36A TR13
Producători: Central Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 30.8V 49.9V SMC
Descarca: 1.5SMC36A TR13.pdf
1.5SMC36
1.5SMC36
Descriere: TVS DIODE 30.8V 53.4V DO214AB
Descarca: 1.5SMC36.pdf
1.5SMC36A M6G
1.5SMC36A M6G
Descarca: 1.5SMC36A M6G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW