0TOO.400Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0TOO.400Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE EDISON PLUG 400MA 125VAC
Foi de date: 0TOO.400Z.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0TOO.400Z
Număr parc 0TOO.400Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE EDISON PLUG 400MA 125VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3769 pcs Fișa cu date 0TOO.400Z.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune -
Serie POWR-GARD® TOO Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Edison Plug
Alte nume T 4/10
TOO.400Z
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 400mA