0TLO015.Z
Prezentarea produsului
Număr parc: 0TLO015.Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE EDISON PLUG 15A 125VAC
Foi de date: 0TLO015.Z.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0TLO015.Z
Număr parc 0TLO015.Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE EDISON PLUG 15A 125VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 12414 pcs Fișa cu date 0TLO015.Z.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune -
Serie POWR-GARD® TLO Timp de raspuns Medium
ambalare Bulk Pachet / Caz Edison Plug
Alte nume TL 15
TLO015
TLO015.Z
TLO15
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 15A