0TLN225.X
Prezentarea produsului
Număr parc: 0TLN225.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 225A 170VDC CYLINDR
Foi de date: 0TLN225.X.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 309 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 309 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0TLN225.X
Număr parc 0TLN225.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 225A 170VDC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 309 pcs Fișa cu date 0TLN225.X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 170V Dimensiune / Dimensiune 2.094" Dia x 4.752" L (53.19mm x 120.70mm)
Serie POWR-GARD® TLN Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals
Alte nume TLN 225
TLN225
TLN225.X
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 225A