0SLO020.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0SLO020.Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE EDISON PLUG 20A 125VAC
Foi de date: 0SLO020.Z.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
4 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0SLO020.Z
Număr parc 0SLO020.Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE EDISON PLUG 20A 125VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14752 pcs Fișa cu date 0SLO020.Z.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune -
Serie POWR-GARD® SLO Timp de raspuns Medium
ambalare Bulk Pachet / Caz S Type Plug
Alte nume SL 20
SLO020
SLO020.Z
SLO20
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Indicating Ratingul curent 20A