0SFE07.5VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SFE07.5VP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0SFE07.5VP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 32VAC/DC 7AG 5PK CARD
Foi de date: 1.0SFE07.5VP.pdf2.0SFE07.5VP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0SFE07.5VP
Număr parc 0SFE07.5VP Producător Hamlin / Littelfuse
cantitate valabila 30074 pcs Fișa cu date 1.0SFE07.5VP.pdf2.0SFE07.5VP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.22mm) Serie SFE
Timp de raspuns - ambalare Bulk
Pachet / Caz 7AG, 1/4" x 7/8" Alte nume SFE07.5VP
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge, Glass Ratingul curent 7.5A