0RLN200.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0RLN200.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 200A 250VAC CYLINDR
Foi de date: 0RLN200.X.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0RLN200.X
Număr parc 0RLN200.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 200A 250VAC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4739 pcs Fișa cu date 0RLN200.X.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
Serie POWR-GARD® RLN Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals
Alte nume RLN200
RLN200.X
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 200A