0NLS175.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0NLS175.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 175A 600VAC/VDC
Foi de date: 0NLS175.X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0NLS175.X
Număr parc 0NLS175.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 175A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1162 pcs Fișa cu date 0NLS175.X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm) Serie POWR-GARD® NLS
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals Alte nume NLS 175
NLS175
NLS175.X
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 175A Clasă K5