0MIN025.VPGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0MIN025.VPGLO
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE
Foi de date: 1.0MIN025.VPGLO.pdf2.0MIN025.VPGLO.pdf3.0MIN025.VPGLO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0MIN025.VPGLO
Număr parc 0MIN025.VPGLO Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17541 pcs Fișa cu date 1.0MIN025.VPGLO.pdf2.0MIN025.VPGLO.pdf3.0MIN025.VPGLO.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Serie MINI®
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Blade, Miniature Alte nume MIN025.VPGLO
MIN025VPGLO
MIN25VPGLO
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Automotive Ratingul curent 25A