0MIN015.HXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0MIN015.HXGLO
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE
Foi de date: 1.0MIN015.HXGLO.pdf2.0MIN015.HXGLO.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0MIN015.HXGLO
Număr parc 0MIN015.HXGLO Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE AUTO 15A 32VAC/VDC BLADE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 76460 pcs Fișa cu date 1.0MIN015.HXGLO.pdf2.0MIN015.HXGLO.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Serie MINI®
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Blade, Miniature Alte nume 0MIN015HXGLO
MIN015.HXGLO
MIN015HXGLO
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Automotive Ratingul curent 15A