0LKN225.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0LKN225.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE LINK 225A 250VAC CYLINDR
Foi de date: 0LKN225.V.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0LKN225.V
Număr parc 0LKN225.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE LINK 225A 250VAC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6607 pcs Fișa cu date 0LKN225.V.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm)
Serie POWR-GARD® LKN Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals
Alte nume 0LKN225V
LKN225.V
LKN225V
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 225A