0LGR015.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0LGR015.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC INLINE
Foi de date: 0LGR015.V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0LGR015.V
Număr parc 0LGR015.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 15A 300VAC INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32905 pcs Fișa cu date 0LGR015.V.pdf
Tensiunea nominală - AC 300V Dimensiune / Dimensiune 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Serie POWR-GARD® LGR Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz In-Line
Alte nume LGR015
LGR015.V
LGR15
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Wire Lead Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 15A