0LDC400.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0LDC400.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 400A 600VAC/VDC
Foi de date: 0LDC400.X.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 137 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0LDC400.X
Număr parc 0LDC400.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 400A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 137 pcs Fișa cu date 0LDC400.X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume LDC 400
LDC400
LDC400.X
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 400A Clasă L