0KLK020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK020.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0KLK020.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Foi de date: 0KLK020.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0KLK020.T
Număr parc 0KLK020.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5872 pcs Fișa cu date 0KLK020.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 500V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLK
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume 0KLK020T
F1082
KLK 20A
KLK020
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 20A Clasă -