0KLC110.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0KLC110.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 110A 600VAC CYLINDR
Foi de date: 0KLC110.X.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 882 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0KLC110.X
Număr parc 0KLC110.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 110A 600VAC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 882 pcs Fișa cu date 0KLC110.X.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm)
Serie POWR-GARD® KLC Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Alte nume KLC 110
KLC110
KLC110.X
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 110A