0HEV020.ZXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0HEV020.ZXC
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE HEV LC 450VDC 20A CARTRIDGE
Foi de date: 0HEV020.ZXC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
240 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0HEV020.ZXC
Număr parc 0HEV020.ZXC Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE HEV LC 450VDC 20A CARTRIDGE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8747 pcs Fișa cu date 0HEV020.ZXC.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Serie HEV Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 268
Ratingul curent 20A Culoare -