0HEV015.ZXPCB
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0HEV015.ZXPCB
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 15A 450VDC 5AG
Foi de date: 0HEV015.ZXPCB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
240 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0HEV015.ZXPCB
Număr parc 0HEV015.ZXPCB Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 15A 450VDC 5AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9774 pcs Fișa cu date 0HEV015.ZXPCB.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Serie HEV Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 133
Ratingul curent 15A Culoare -