0FLA015.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FLA015.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 15A 125VAC 5AG
Foi de date: 0FLA015.V.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0FLA015.V
Număr parc 0FLA015.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 15A 125VAC 5AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5033 pcs Fișa cu date 0FLA015.V.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serie FLA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm
Alte nume FLA 15A
FLA015
FLA015.V
FLA15
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Indicating DC Rezistență la rece 0.0053 Ohms
Ratingul curent 15A Clasă -