0FLA.500T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FLA.500T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 500MA 125VAC 5AG
Foi de date: 0FLA.500T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0FLA.500T
Număr parc 0FLA.500T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 500MA 125VAC 5AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6820 pcs Fișa cu date 0FLA.500T.pdf
Tensiunea nominală - AC 125V Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serie FLA Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm
Alte nume FLA 5/10A
FLA.500
FLA.500T
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici Indicating DC Rezistență la rece 8 Ohms
Ratingul curent 500mA Clasă -