0FHA0075Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FHA0075Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE HLDR BLADE 32V 7.5A IN LINE
Foi de date: 0FHA0075Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0FHA0075Z
Număr parc 0FHA0075Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE HLDR BLADE 32V 7.5A IN LINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4746 pcs Fișa cu date 0FHA0075Z.pdf
Voltaj 32V Stilul de terminare Wire Leads
Serie FHA Alte nume 0FHA075
FHA0075Z
FHA75
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare Free Hanging In Line Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Holder
Tipul siguranței Blade Dimensiunea siguranței 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare ATC, ATO descriere detaliata Fuse Holder 7.5A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact -