0BLN010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0BLN010.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0BLN010.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC 5AG
Foi de date: 0BLN010.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0BLN010.T
Număr parc 0BLN010.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC 5AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14696 pcs Fișa cu date 0BLN010.T.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serie BLN Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm
Alte nume 0BLN010.T-ND
0BLN010T
BLN 10A
BLN010
BLN010.T
BLN10
F5060
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - DC Rezistență la rece 0.11 Ohms
Ratingul curent 10A Clasă -