0AGX030.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGX030.V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0AGX030.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 8AG
Foi de date: 0AGX030.V.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0AGX030.V
Număr parc 0AGX030.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 30A 32VAC/VDC 8AG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 106071 pcs Fișa cu date 0AGX030.V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm) Serie AGX
Timp de raspuns - ambalare Bulk
Pachet / Caz 8AG, 1/4" x 1" Alte nume 0AGX030.V-ND
0AGX030V
AGX030.V
AGX30
F5037
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge, Glass Ratingul curent 30A