0AGC02.5VP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0AGC02.5VP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0AGC02.5VP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 2.5A 32VAC/DC 5PK CRD
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0AGC02.5VP
Număr parc 0AGC02.5VP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 2.5A 32VAC/DC 5PK CRD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 18242 pcs Fișa cu date
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Serie AGC
Timp de raspuns - ambalare Bulk
Pachet / Caz 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Alte nume AGC02.5VP
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge, Glass Ratingul curent 2.5A