09773.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
09773.15MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 09773.15MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 450VDC
Foi de date: 09773.15MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 09773.15MXEP
Număr parc 09773.15MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 3.15A 500VAC 450VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12007 pcs Fișa cu date 09773.15MXEP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) Serie 977
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial) Alte nume 0977315MXEP
F1679
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Se topește 58
DC Rezistență la rece 0.0275 Ohms Ratingul curent 3.15A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 200A DC