0977.800MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0977.800MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0977.800MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC
Foi de date: 0977.800MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0977.800MXEP
Număr parc 0977.800MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11470 pcs Fișa cu date 0977.800MXEP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 450V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) Serie 977
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial) Alte nume 0977800MXEP
F1677
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Se topește 0.8
DC Rezistență la rece 0.417 Ohms Ratingul curent 800mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 100A AC, 200A DC
Aprobări CE, SEMKO
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0977.800MXP
0977.800MXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 800MA 500VAC 450VDC