087601.6MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087601.6MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 087601.6MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Foi de date: 087601.6MRET1P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 087601.6MRET1P
Număr parc 087601.6MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197398 pcs Fișa cu date 087601.6MRET1P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 876 Timp de raspuns Fast
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 087601.6ET1P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 1.8 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0388 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări cULus, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: PWR CONN HDR R/A GOLD T/H 26POS