0876.630MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0876.630MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0876.630MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 630MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0876.630MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0876.630MXEP
Număr parc 0876.630MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 630MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99951 pcs Fișa cu date 0876.630MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 876 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 0876.630EP
0876.630MXEP-ND
0876630MXEP
F4984
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 0.17 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.131 Ohms
Ratingul curent 630mA Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A Aprobări cULus, VDE