087501.6MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087501.6MRET1P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 087501.6MRET1P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Foi de date: 087501.6MRET1P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 087501.6MRET1P
Număr parc 087501.6MRET1P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103434 pcs Fișa cu date 087501.6MRET1P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 875 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 087501.6ET1P Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 5.08 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0476 Ohms
Ratingul curent 1.6A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări cULus