087402.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087402.5MXEP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 087402.5MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL
Foi de date: 087402.5MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 087402.5MXEP
Număr parc 087402.5MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 103841 pcs Fișa cu date 087402.5MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Serie 874 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Alte nume 087402.5EP Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 2.675 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge, Ceramic DC Rezistență la rece 0.0329 Ohms
Ratingul curent 2.5A Culoare -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A Aprobări cULus