0677.500DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.500DRT4P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0677.500DRT4P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0677.500DRT4P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0677.500DRT4P
Număr parc 0677.500DRT4P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 500MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69659 pcs Fișa cu date 0677.500DRT4P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 677 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1.32
DC Rezistență la rece 0.31 Ohms Ratingul curent 500mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A