0677.250DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.250DRT4P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0677.250DRT4P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Foi de date: 0677.250DRT4P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0677.250DRT4P
Număr parc 0677.250DRT4P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57154 pcs Fișa cu date 0677.250DRT4P.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Serie 677 Timp de raspuns Slow
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard (Axial)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.312
DC Rezistență la rece 0.63 Ohms Ratingul curent 250mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A
Aprobări CSA, UL, VDE
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0677.250MXE
0677.250MXE
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
In stoc: 68801 pcs
Descarca: 0677.250MXE.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT
In stoc: 135167 pcs
Descarca: 0677-0-15-80-30-84-10-0.pdf
RFQ
0677.250DRT4
0677.250DRT4
Descarca: 0677.250DRT4.pdf
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT
Descarca: 0677-0-15-80-30-14-10-0.pdf
Descriere: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Descriere: FUSE CERAMIC 315MA 250VAC AXIAL